0

Hakiki deri ceket modelleri 2017

Deri ceketler uzun yıllardır hiç popülerliğini kaybetmedi ve üstümüzden hiç düşmesi. Herkesin mutlaka dolabında bir adet deri ceketi vardır. Tabiki herkes maddi gücüne göre deri ceket satın alıyor. Maddi gücü iyi olanlar hakiki deri ceket ve marka olan firmalardan giyiniyor, durumu müsait olmayanlar ise marka olmayan deri ceketleri tercih ediyor veya suni deriden imal edilen ceketleri tercih ediyor.

2015 deri ceket modelleri arasında bu yıl en fazla kullanılan modellere bakacak olursak bayanlarda uzun kaban tarzı ceketler daha moda diyebiliriz. Bayan deri ceket modelleri geçen sezon zımbalı ve kısa modeller daha çok tercih edilirken bu sezon daha sade ve uzun deri ceket modelleri tercih ediliyor. Markaların 2015 kreasyonlarına bakarsanız eğer göreceksiniz ki söylediğimiz şekilde uzun modellerin damga vurmuştur. Erkek deri ceketlerde de yine bayanlarda olduğu gibi uzun modeller daha fazla tercih ediliyor. Enteresan olan şu ki erkek deri ceket modelleri bu sezon belden kemerli olarak karşımıza çıkıyor.

Bay Bayan Deri Ceket Modelleri 2015

Garnili Taba Deri Kaban-2 28_09_DERIZA_ 281 Elia Kahve Deri Mont-4 Grossi Kırmızı Deri Mont-3 Baggi Kahve Deri Mont-4 Fenila Deri Kaban-2 Piotre Taba Deri Mont Komega Deri Ceket Ganazzi Deri Mont DSC_2139

 

Deri mont satın almak için tıklayın

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir