0

Erkek Deri Cüzdanlar (En çok satılan modeller)

Erkeklerin en çok tercih ettiği model olan deri cüzdanlar, kullanılabilirlik açısından diğer modellere göre daha ergonomik bir yapı sunuyor. Bölme sayısının fazlalığı, kredi kartı ve kartvizitler için ayrı bölümlerinin olması, bozuk para kısmının düğmeli veya fermuarlı olmasıyla büyük bir rahatlık sağlıyor.

Erkek Deri Cüzdan Modelleri

Erkekler için genellikle siyah ve kahve tonlarında üretilen deri cüzdanlar genellikle dış bölgesinde herhangi bir fermuar ya da düğme içermez. Cüzdanın hemen açılmasını engelleyecek düğmeli modelleri olsa da düz modeller daha çok tercih edilmektedir. Cepte fazla şişkinlik yaratmaması, yumuşaklığı ve sağlamlığı ile deri cüzdanlar materyallerinizi bir araya toplayarak düzen sağlar. Siyah ve kahve tonlarından sıkılan erkekler için organik boyalar ile üretilen beyaz, lacivert, koyu kırmızı gibi modeller de ilginizi çekebilir.

Erkek Deri Cüzdan Fiyatları

Kullanılan malzemenin ağırlığına, kalitesine ve markasına göre fiyatlar değişkenlik gösterse de genel olarak 30 TL ile 250 TL arasında bir fiyatla deri cüzdan sahibi olabilirsiniz. Çok daha sade olan sadece kart bölmeleri ve kağıt para haznesi olan deri cüzdanlar ise 20 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Deri Cüzdan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Deri cüzdan alırken ilk dikkat etmeniz gereken, derinin 1. Sınıf kalitede olup olmadığını kontrol etmektedir. Gerçek derinin rengi solmaz, silinmez ve hemen çatlama yapmaz. Yumuşak bir yapıya sahiptir ve kendisine has bir kokusu vardır. Plastik ve diğer malzeme karıştırılan deri ise petrol kokusundadır. İnternetten yapacağınız alışverişlerde çok daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Satış yapılan site hakkındaki yorumlara, ürünü diğer alan kullanıcıların puanlamalarına oldukça dikkat etmelisiniz.

Eşinize, dostunuza, sevgilinize veya babanıza hediye olarak erkek deri cüzdan ve onunla uyumlu olacak deri bir kemer alabilirsiniz.

547-11 571 (3) kahve (2) kahve (3) taba (2) taba (3) 1530 (2) 1530 (3) 1530 (4) 1530 (5) 1410a 1410b bordo (2) bordo (3)

 

https://www.hodore.com/deri-cuzdan/erkek-deri-cuzdan

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir